רוצים להתייעץ?

  צרו עימנו קשר לשיחת
  ייעוץ טלפונית


   רוצים להתייעץ?

   צרו עימנו קשר לשיחת
   ייעוץ טלפונית


   תחומי ההתמחות שלנו

   חברת מענית קייר

    

    

    

   מענית קייר מעניקה מענה מקצועי ומקיף לטיפול מקרוב בהורה המזדקן לילדים שגרים רחוק, בין אם בחו"ל או בארץ. השרות ניתן באמצעות צוות מנוסה של עובדות סוציאליות, גרונטולוגים ואחיות הדואגים לכל צרכי ההורים שלכם.

   לכל מטופל אנו מתאימים מנהל מקרה מיומן אשר רואה את התמונה הכוללת ומלווה את המשפחה, לאורך תקופת הטיפול בבן המשפחה המזדקן או החולה, באופן שוטף או לאחר משבר כגון ניתוח או אשפוז.

   התמיכה ממנהל מקרה מקצועי מאפשרת למשפחה, לעבור תקופה קשה זו, באופן המיטבי, הן בנושאים התפעוליים – כמו טיפול בבירוקרטיה, מיצוי טכני של זכויות ודאגה לרווחתם, והן בתמיכה הרגשית של כל בני המשפחה.

   בין השירותים הניתנים ללקוחות מענית קייר: סיוע וטיפול בהורה עם חזרתו מבית החולים, ביקורי בית שוטפים ועדכון של בני המשפחה בטיפול, גיוס והשמת מטפלת לטיפול בהורה, ניהול ותיאום בין כל הגורמים המקצועיים, המוסדות וחברות הביטוח,  ניהול הנושאים התפעוליים והגורמים הבירוקרטיים וכן גיבוש תכנית טיפול כוללת להורה המזדקן.

    


   מענית שלזינגר
   מענית קייר נוסדה ומנוהלת על ידי מענית שלזינגר, בעלת  BA בעבודה סוציאלית ותואר שני MBA  במנהל עסקים. מענית  בעלת ניסיון של 20 שנה בעבודה עם בני הגיל השלישי הן במשרות ניהול בכירות והן בטיפול בפועל.

   Footer Form

    רוצים להתייעץ לגבי ההורים שלכם? מלאו פרטים לשיחת ייעוץ ללא התחייבות!

    מאמרים
    שינוי גודל גופנים