רוצים להתייעץ?

  צרו עימנו קשר לשיחת
  ייעוץ טלפונית


   רוצים להתייעץ?

   צרו עימנו קשר לשיחת
   ייעוץ טלפונית


   השירות

   שלב ראשון – שיחת היכרות טלפונית ללא עלות וללא התחייבות!
   השיחה הטלפונית המקדימה נועדה בכדי לערוך היכרות הדדית. בשיחה זו אתם תציגו בפנינו את הצרכים והקשיים שלכם, ואנו נספר לכם מהו השרות שתוכלו לקבל ומהי שיטת העבודה. השיחה כוללת שאלות מנחות שלנו בכדי להבין את התמונה הכוללת של חיי הקשיש והאם יש צורך מיידי שיש לטפל בו לאחר חזרה הביתה אחרי ניתוח או אשפוז לדוגמא, או שיש צורך בתכנית לטיפול מתמשך.
   במידה וקיימת מגבלת מרחק נוכל כמובן לקיים את השיחה גם בשיחת וידאו בשעות הנוחות לכם.

    

   שלב שני – אבחון והערכת מצב הקשיש

   לאחר שיחת ההיכרות, נבצע אבחון והערכה יסודית של מצב הקשיש, בכדי להבין את מכלול הצרכים ולהתאים לו תכנית טיפול, כולל מיצוי השירותים הנדרשים.
   במצבי משבר יימצא פתרון מיידי ולאחר מכן ייבחנו צרכים ארוכי טווח נוספים. האבחון מתבצע ע"י מנהל מקרה מטעם מענית קייר בעל נסיון רב שנים, שזו התמחותו. האבחון יכלול את מצבו הבריאותי הנוכחי והיסטוריה רפואית, את תפקוד רגשי והפסיכולוגי של הקשיש וכן את מצבו הסוציאלי-חברתי – משפחה, חברים, סוגיות משפטיות ופיננסיות.

    

   שלב שלישי – תכנית טיפול אישית

   לאחר איסוף הנתונים והאבחון, מענית קייר מכינה עבורכם תכנית טיפול אופטימלית שתכלול את תהליך הליווי השוטף, והתאמת השירותים הרלוונטיים. החלטות על אופן הביצוע המעשי של התכנית יתקבלו במשותף ע"י הקשיש, בני משפחתו ומענית קייר.

    

   שלב רביעי – ליווי שוטף של הקשיש

   כחלק מתכנית הטיפול מענית קייר ממליצה על ליווי לאורך זמן של מנהל הטיפול האישי. ליווי זה מאפשר המשכיות, מעקב ובקרה על תכנית הטיפול האישית והתאמתה לצרכים המשתנים של הקשיש ושלכם. במסגרת הליווי השוטף מעדכן הצוות המקצועי של מענית קייר את בני המשפחה באופן שוטף במצבו של הקשיש.
   הליווי השוטף של מנהל מקרה מטעם מענית קייר מסייע לילדים הגרים רחוק מההורים המזדקנים להתעדכן במצב ההורים באופן שוטף, ומאפשר לילדים שקט נפשי, מאחר ויש תמיד איש מקצוע שדואג להורים.

   Footer Form

    רוצים להתייעץ לגבי ההורים שלכם? מלאו פרטים לשיחת ייעוץ ללא התחייבות!

    מאמרים
    שינוי גודל גופנים