רוצים להתייעץ?

  צרו עימנו קשר לשיחת
  ייעוץ טלפונית


   רוצים להתייעץ?

   צרו עימנו קשר לשיחת
   ייעוץ טלפונית


   מענית קייר

   לטפל בהורים מקרוב גם אם המשפחה גרה רחוק!

   מענית קייר מעניקה מענה מקצועי ומקיף לטיפול מקרוב בהורה המזדקן לילדים שגרים רחוק, בין אם בחו"ל או בארץ.
   השרות ניתן באמצעות צוות מנוסה של עובדות סוציאליות, גרונטולוגים ואחיות הדואגים לכל צרכי ההורים שלכם.

   הטיפול בהורים מזדקנים דורשת הרבה זמן, משאבים ואנרגיה וישראלים רבים אשר מתגוררים בחו"ל וההורים שלהם מתגוררים בארץ מתקשים פעמים רבות לטפל בהורים מרחוק. מענית קייר מסייעת לילדים הגרים רחוק, לנהל את הטיפול בהורים הן באופן קצר מועד בעת ניתוח או מחלה של ההורים והן בטיפול ארוך טווח תוך עדכון שוטף של כל בני המשפחה בטיפול.

   לכל מטופל במענית קייר, מותאם מנהל מקרה מיומן אשר רואה את התמונה הכוללת ומלווה את המשפחה, לאורך תקופת הטיפול בבן המשפחה המזדקן או החולה, באופן שוטף או לאחר משבר כגון ניתוח או אשפוז. התמיכה ממנהל מקרה מקצועי מאפשרת למשפחה, לעבור תקופה קשה זו, באופן המיטבי, הן בנושאים התפעוליים – כמו טיפול בבירוקרטיה, מיצוי טכני של זכויות ודאגה לרווחתם, והן בתמיכה הרגשית של כל בני המשפחה.

    

   בין השירותים הניתנים ללקוחות מענית קייר:

   • סיוע וטיפול בהורה עם חזרתו מבית החולים
   • ביקורי בית שוטפים ועדכון של בני המשפחה בטיפול
   • גיוס והשמת מטפלת לטיפול בהורה
   • ניהול ותיאום בין כל הגורמים המקצועיים
   • המוסדות וחברות הביטוח
   • ניהול הנושאים התפעוליים והגורמים הבירוקרטיים
   • גיבוש תכנית טיפול כוללת להורה המזדקן

    

   מייסדת ומנכ"ל מענית קייר – מענית שלזינגר

   מענית קייר נוסדה ומנוהלת על ידי מענית שלזינגר, לשעבר עוזרת מנכ״ל ומנהלת פרוייקטים בחברת דנאל. עובדת סוציאלית (BA) ובעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA).

   למעלה מ-20 שנים  מקדישה מענית את זמנה במתן שירותים לקשישים, נכים ולבני משפחותיהם. רובן באחת החברות המובילות בענף שירותי הסיעוד בישראל. במהלך שנות עבודתה עסקה בשירותי השמה של מטפלים לקשישים רבים, הן בתחילת הדרך כעובדת סוציאלית והן במהלך השנים בתפקידי ניהול שונים בחברה.

   לאורך כל הדרך לא פסקתה מענית מלחפש דרכים חדשות לפתח את השירות ולהפוך אותו למקצועי יותר, יעיל יותר ושלם יותר. כך הגיעה לאחר שנות לימוד ועבודה רבה לפיתוח תהליך הבחירה של המטפל הביתי. בעוד רבים נוקטים בדרך של "ניסוי וטעייה", פיתחה מענית שיטת אבחון למטפל ולמטופל המגדילה מראש את סיכויי ההתאמה בין השניים.

   בזכות יכולות המנהיגות והניהול שרכשה, הטמיעה שיטות עבודה מקוריות בצוותים המקצועיים שעבדו עימה, ויצרה בפרויקטים רבים שניהלה, כגון – "שכונות תומכות" ו"מוקד לחצני מצוקה" – אווירה בה עצמאות וכבוד המטופל הם המטרה ומסירות ואמפטיה הם הדרך.

   Footer Form

    רוצים להתייעץ לגבי ההורים שלכם? מלאו פרטים לשיחת ייעוץ ללא התחייבות!

    שינוי גודל גופנים