רוצים להתייעץ?

  צרו עימנו קשר לשיחת
  ייעוץ טלפונית


   רוצים להתייעץ?

   צרו עימנו קשר לשיחת
   ייעוץ טלפונית


   תחומי התמחות

   experties-1

   טיפול בהורים מזדקנים הגרים בישראל וילדיהם גרים בחו"ל

   מענית קייר מתמחה בניהול טיפול אישי לגיל השלישי לילדים אשר גרים רחוק מההורים ורוצים להעניק להוריהם המזדקנים טיפול מסור, דואג ומקצועי על ידי צוות המתמחה בטיפול בגיל השלישי. הזיקנה אינה פשוטה לא לילדים ולא להורים. ההורים אשר עד אתמול עוד נסעו איתנו לטיולים ולקחו את הנכדים לסופשבוע כיפי, לפתע מתקשים בביצוע משימות היומיום ודורשים יותר ויותר תשומת לב, זמן ומשאבים.
   לפעמים הטיפול בהורים מגיע בהפתעה, בניתוח מיידי, באשפוז או במחלה ממושכת ולפעמים הגיל פשוט נותן את אותותיו והקושי בתפקוד הולך ומחמיר מיום ליום. הקושי הגדול הוא להעניק להורים את הזמן הנדרש ואת הטיפול כאשר גרים רחוק מהם. בין אם מגורים מרוחקים פה בישראל ובין אם מדובר בבני משפחה וילדים אשר גרים בחו"ל.
   אנחנו במענית קייר שמנו לנו למטרה לדאוג להורים המזדקנים מקרוב, ולהוות את הדמות המקצועית אשר עליה ניתן להישען ובה ניתן להיעזר בטיפול בהורים כאשר אתם הילדים גרים רחוק. ניהול הטיפול כולל תכנית מסודרת לליווי ההורה המזדקן, בכל ההיבטים וכולל עדכון שוטף של כל בני המשפחה בשינויים ובצרכים המשתנים. הטיפול מתבצע על ידי מנהל מקרה מקצועי אשר לומד להכיר את בני המשפחה ורואה את התמונה הטיפולית הכוללת.


   experties-2

   ניהול טיפול בהורה לאחר מחלה או ניתוח

   הורה מזדקן אשר חווה מחלה או ניתוח אינו חוזר למצבו הקודם במהרה. נדרשת תקופת שיקום אשר הולכת ומתארכת ככל שהגיל עולה.
   לחזרה לשגרה יש מספר היבטים. ראשית כל חזרה לשגרה הפיסית של ההורה המזדקן. עליו לעבור תקופת שיקום פיזית של החלמה אשר דורשת נוכחות לצידו ודאגה לצרכיו. שנית, לעיתים נדרשת התאמה של הבית לצרכים המשתנים של ההורה, בין אם בשינויים של האמבטיה או השירותים ובין אם בדרכי גישה אל הבית. בנוסף, קיימים היבטים נוספים בהם יש לטפל עם חזרתו של ההורה מבית החולים לאחר ניתוח בהקשר של מיצוי זכויותיו והתנהלות אל מול חברות הביטוח ומול ביטוח לאומי. בכל ההיבטים הללו מטפל הצוות המקצועי של מענית קייר אשר מפנה את הזמן לילדים פשוט להיות לצד ההורים ולתמוך בהם ולדעת שהכל מטופל בידיים מקצועיות ומנוסות.


   experties-3

   ניהול טיפול כולל בצרכים בירוקרטיים

   בעקבות הניסיון שרכשנו, הבנו כי טיפול יעיל לא יושג כל עוד הקשיש ומשפחתו מתישים את עצמם בחיפוש, התאמה ומיצוי השירותים הנדרשים. כדי להשיג טיפול יעיל ומקצועי חשוב לשלב מנהל טיפול אישי, שיסייע לבני המשפחה ולקשיש בקבלת ההחלטות הנכונות באיתור ומיצוי השירותים המתאימים.
   למענית קייר ניסיון עשיר ורחב במיצוי טכני של זכויות בני הגיל השלישי והתנהלות אל מול חברות הביטוח והביטוח הלאומי. הטיפול בבירוקרטיה הוא ארוך, מתסכל ומתיש, במיוחד כאשר אתם טרודים בבריאותם של היקרים לכם. מענית קייר מאפשרת לכם 'להוריד מהראש' את הטיפול בטפסים, בהזמנת תורים, בבדיקות זכויות מול ביטוח לאומי ובמציאת מטפלת סיעודית והתאמתה להורה, ופשוט להתמקד בדאגה ליקרים לכם.


   טיפול נפשי אישי בבית המטופל

   במהלך החיים, אנו מגיעים לצמתים בהם הקושי הנפשי הוא גדול ואנו זקוקים ליד מקצועית מכוונת, שתסייע לנו לבחור בדרך הנכונה והטובה ביותר עבורנו, שתקל על המועקה ותסייע לנו בהתמודדות עם מה שהחיים זימנו עבורנו.
   טיפול אישי, הנקרא גם טיפול פרטני הוא טיפול שנעשה של ידי פסיכולוג, פסיכותרפיסט, עובדת סוציאלית או איש מקצוע אחר, אשר מתמחה בתחום התרפיה והנפש. טיפול זה מתמקד בצרכים הנפשיים האישיים של המטופל ומותאם לו בצורה הטובה ביותר.
   כאשר קיים קושי אובייקטיבי בניידות, עקב קשיי ניידות או עקב הגיל המתקדם, קיים קושי להגיע אל איש המקצוע לקבלת טיפול נפשי.
   אנחנו במענית קייר מאמינים שהשירות צריך להיות זמין ונגיש לכל מי שמרגיש שזה נחוץ לו, גם מי שמוגבל בתנועה. לכן, במסגרת סל השרותים שלנו, אנו מציעים אפשרות לטיפול אישי פרטני בביתו של הלקוח.
   אנשי המקצוע שלנו יגיעו אל בית הקשיש לצורך הערכה ראשונית, ובהתאם להגדרה משותפת של הצורך יותאם המטפל המתאים. את הטיפול על ידי איש המקצוע, ניתן לקבל בביתכם, במסגרת המוכרת והבטוחה שלכם ובשעות הנוחות לכם.

   Footer Form

    רוצים להתייעץ לגבי ההורים שלכם? מלאו פרטים לשיחת ייעוץ ללא התחייבות!

    מאמרים
    שינוי גודל גופנים