רוצים להתייעץ?

השאירו פרטים

ונשמח לחזור אליכם

או התקשרו - 972-54-7288118

תחומי התמחות

טיפול בהורים מזדקנים הגרים בישראל וילדיהם גרים בחו"ל

מענית קייר מתמחה בניהול טיפול לילדים אשר גרים רחוק מההורים ורוצים להעניק להם טיפול מסור, דואג ומקצועי על ידי צוות המתמחה בטיפול בגיל השלישי.
לפעמים הטיפול בהורים מגיע בהפתעה, בניתוח מיידי, באשפוז או במחלה ממושכת ולפעמים הגיל פשוט נותן את אותותיו והקושי בתפקוד הולך ומחמיר מיום ליום. הקושי הגדול הוא להעניק להורים את הזמן הנדרש ואת הטיפול כאשר גרים רחוק מהם.
בין אם מגורים מרוחקים פה בישראל ובין אם מדובר בבני משפחה וילדים אשר גרים בחו"ל.
אנחנו במענית קייר שמנו לנו למטרה לדאוג להורים המזדקנים מקרוב, ולהוות את הדמות המקצועית אשר עליה ניתן להישען ובה ניתן להיעזר בטיפול בהורים כאשר אתם הילדים גרים רחוק.
ניהול הטיפול כולל תכנית מסודרת לליווי ההורה המבוגר, בכל ההיבטים וכולל עדכון שוטף של כל בני המשפחה בשינויים ובצרכים המשתנים. הטיפול מתבצע על ידי מנהלת טיפול מקצועית אשר לומדת להכיר את בני המשפחה ורואה את התמונה הטיפולית הכוללת.

 

ניהול טיפול בהורה לאחר מחלה או ניתוח

הורה מזדקן אשר חווה מחלה או ניתוח אינו חוזר למצבו הקודם במהרה ולעיתים נדרשת תקופת שיקום אשר הולכת ומתארכת ככל שהגיל עולה.
לחזרה לשגרה יש מספר היבטים. ראשית, חזרה לשגרה הפיסית של ההורה המבוגר.
עליו לעבור תקופת שיקום פיזית של החלמה אשר דורשת נוכחות לצידו ודאגה לצרכיו.
שנית, לעיתים נדרשת התאמה של הבית לצרכים המשתנים של ההורה, בין אם בשינויים של האמבטיה או השירותים ובין אם בדרכי גישה אל הבית. בנוסף, קיימים היבטים נוספים בהם יש לטפל עם חזרתו של ההורה מבית החולים לאחר ניתוח בהקשר של מיצוי זכויותיו והתנהלות אל מול חברות הביטוח ומול ביטוח לאומי.
בכל ההיבטים הללו מטפל הצוות המקצועי של מענית קייר אשר מפנה את הזמן לילדים פשוט להיות לצד ההורים ולתמוך בהם ולדעת שהכל מטופל בידיים מקצועיות ומנוסות.

ניהול טיפול כולל בצרכים בירוקרטיים

בעקבות הניסיון שרכשנו, הבנו כי טיפול יעיל לא יושג כל עוד הההורה המבוגר ומשפחתו מתישים את עצמם בחיפוש, התאמה ומיצוי השירותים הנדרשים. כדי להשיג טיפול יעיל ומקצועי חשוב לשלב מנהלת טיפול אישית, שתסייע להורה המבוגר ולבני המשפחתובקבלת ההחלטות הנכונות באיתור ומיצוי השירותים המתאימים.

למענית קייר ניסיון עשיר ורחב במיצוי טכני של זכויות בני הגיל השלישי והתנהלות אל מול חברות הביטוח והביטוח הלאומי. הטיפול בבירוקרטיה הוא ארוך, מתסכל ומתיש, במיוחד כאשר אתם טרודים בבריאותם של היקרים לכם. מענית קייר מאפשרת לכם 'להוריד מהראש' את הטיפול בטפסים, בהזמנת תורים, בבדיקות זכויות מול ביטוח לאומי ובמציאת מטפלת סיעודית והתאמתה להורה, ופשוט להתמקד בדאגה ליקרים לכם.

תומכים בהורים

הצטרפו לקבוצת הוואטס אפ שלנו, שבה אנו מעדכנים בטיפים, המלצות ומידע רלוונטי בכל הקשור לטיפול בהורה מבוגר לרבות – העסקת מטפלים בשכר, התנהלות בעת אשפוז או משבר רפואי, תזונה, ביקור הורים, בדידות, משפחתולוגיה ועוד

רוצים לשמוע עוד על שירותי ניהול טיפול? השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

או התקשרו - 972-54-7288118