ּ

בעיצומו של משבר רפואי עם ההורה? מתלבטים לגבי המשך הטיפול? מתקשים לקבל החלטות?

אתם לא לבד – בוא נעשה לכם סדר

אם אתם חווים ירידה עקבית ומתמשכת בתפקוד,
המחייבת אתכם לסור שוב ושוב לדירתו של ההורה, מתמודדים עם מתח ואי-הסכמה במשפחה לגבי אופי הטיפול, מתגוררים בחו"ל או במרחק גאוגרפי ניכר ומוצפים בים אינפורמציה שרק מקשה על קבלת ההחלטות –
הגיע הזמן להעריך את המצב בצורה מקצועית. 

הכירו את "מפת הדרכים" שתעשה לכם סדר במפגש אחד:

מענית שלזינגר הינה מנהלת המייסדת של מענית קייר ומלווה מזה 30 שנה משפחות ישראליות המטפלות בהורה מבוגר. מענית תשמח ללוות אתכם בדרך לאיזון בין דרישת הטיפול לחיים שלכם ולבנות עבורכם מפת דרכים להמשך הטיפול בהורה מבוגר בביתו.

לשם כך נקבע מפגש של שעתיים בבית ההורה ובנוכחות כל בני המשפחה המטפלים, שיעלו את
הצרכים, הרצונות והאילוצים הכרוכים בטיפול. במפגש זה תאבחן מענית את מצבו של ההורה ותבנה עבורכם תכנית פעולה מיידית, כולל אופציות רלוונטיות להמשך.
כך תוכלו לחסוך הרבה כאבי ראש מיותרים, לדעת שיש לכם את כל המידע הדרוש וליהנות מכל האינפורמציה במרוכז – לקבלת החלטות יעילה ויישום הטיפול בהקדם.

 נשמח לעמוד לשירותכם עם חבילות ניהול טיפול – כשאנו כבר מכירים את ההורה ויכולים
להיות זמינים לפעולה גם בשעת משבר וללא התראה מוקדמת.

מעוניינים לשמוע עוד על מפת דרכים?

מענית שלזינגר

מומחית בניהול טיפול Care Management

מענית שלזינגר הינה מנהלת טיפול המלווה מזה 30 שנה משפחות המטפלות בהורה מזדקן. את דרכה החלה כעובדת סוציאלית בארגונים חברתיים, השלימה תואר שני במנהל עסקים והשתלבה בתפקידי ניהול בכירים בחברות המובילות בתחום הסיעוד. 

עם השנים עמדה על העומס והמצוקה של המשפחות בארץ, הנקרעות בין הרצון להעניק להורים את הטיפול הטוב ביותר, לבין הקושי לשלב בין דרישות הטיפול לשגרת היום הלוחצת, הקושי להשיג מידע והעדר כלים מקצועיים הכרחיים. 

לשם כך הקימה את חברת מעניית קייר המתמחה בניהול טיפול אישי Care Management מציעה שירותי ייעוץ בהתאמה אישית, מפת דרכים המציגה את התמונה הטיפולית הרחבה ושירותי ניהול טיפול – המאפשרים לילדים להתמקד בזמן איכות עם ההורה. 

רוצה לשמוע עוד?

הקליק/י לצפייה בסרטון עם מענית שלזינגר
מומחית לניהול טיפול אישי Care Management

שינוי גודל גופנים